Preventivne mjere i aktivnosti - koronavirus

Preventivne mjere i aktivnosti - koronavirus

Trgovačko društvo Komunalac d.o.o. poduzelo je preventivne mjere i aktivnosti u svezi situacije s koronavirusom.

Plakati za javne prostore i plakati za pranje ruku Hrvatskog zavoda za javno zdravstvo postavljeni su u svim zgradama trgovačkog društva Komunalac d.o.o. na adresi Ulica 151. samoborske brigade HV 2, na Autobusnom kolodvoru Samobor, na tržnici, sajmištu, javnom WC-u, Gradskom groblju Samobor, Gradskom groblju Otruševec, groblju u Rudama i groblju u Svetom Martinu pod Okićem.

Nabavljena su sredstva za dezinfekciju ruku, koja su postavljena na ulazu u trgovačko društvo Komunalac d.o.o., na Info pultu, blagajni i toaletima te se tekućim dezinfekcijskim sredstvom više puta dnevno tretiraju površine stalnog dodira (kvake, tipke u liftu i slično).

Molimo stranke koje imaju simptome povišene tjelesne temperature, kašlja i kihanja da ne ulaze u prostorije trgovačkog društva Komunalac d.o.o., a za stranke koje ulaze, obavezna je dezinfekcija ruku.

Preporuku Stožera civilne zaštite Grada Samobora možete pogledati ovdje.