U petak i subotu ''drive in'' prodaja na sajmištu

U petak i subotu ''drive in'' prodaja na sajmištu

Odlukom Stožera civilne zaštite grada Samobora ponovo radi

Odlukom Stožera civilne zaštite grada Samobora, ponovo se otvara samoborsko sajmište, koje će raditi u petak i subotu, 9. i 10. travnja, od 7 do 13 sati. Rad sajmišta bit će organiziran kao „drive in“ prodaja, odnosno na sajmište će se ulaziti automobilima s Hrastinske ceste, a izlaz će biti kod baze zimske službe trgovačkog društva Komunalac.

Prodavat će se isključivo presadnice, sadnice voća i loznih cijepova, cvijeće, žitarice i krumpir.

Stožer civilne zaštite grada Samobora u suradnji s trgovačkim društvom Komunalac pobrinut će se da se maksimalno poštuju aktualne mjere socijalnog distanciranja i provođenja higijene.

Ovim putem molimo prodavače i kupce za pridržavanje epidemioloških mjera te za strpljenje i razumijevanje zbog mogućih kraćih prometnih zastoja prilikom ulaska na sajmište.