Uskoro i rotor u Bobovici

Uskoro i rotor u Bobovici

U tijeku su brojni radovi na samoborskim prometnicama. Uskoro će biti dovršena izgradnja rotora u Bobovici

U tijeku je druga faza izgradnje kružnog toka u Ulici Matice iseljenika, na ulasku u naselje Bobovica.

Zbog obuhvata radova, na snazi je privremena regulacija prometa, a promet se odvija obilaznim pravcima u neposrednoj blizini, prema postavljenim prometnim znakovima.

Radi se i na drugim lokacijama u gradu. Do kraja lipnja predviđen je završetak radova na izgradnji produžetka Ulice Grigora Viteza u Bregani, kao i radovi na izgradnji kanalizacijske mreže i rekonstrukciji prometnice u susjednom Podvrhu.

Pri kraju je asfaltiranje pješačke staze u Ulici K.Š.Gjalskog u Bregani.

Radi se i na izgradnji novog mosta na prometnici prema Noršić Selu. Izvedeno je betoniranje donje temeljne armirano – betonske ploče i zidova, a radovi će biti završeni u ljetnim mjesecima.