home službe o nama pitanja kontakt
arhiva novosti
arhiva javne nabave

Tržnica neće raditi na blagdan Velike Gospe

Obavještavamo zakupce poslovnih i prodajnih prostora na tržnici te sve korisnike i posjetitelje da tržnica  neće raditi na blagdan Velike Gospe, 5. kolovoza 2017. godine.

Vaš Komunalac

Zamjenski termin odvoza

Poštovani građani,

u utorak, 15.08.2017. godine nećemo odvoziti komunalni otpad. Korisnici kojima se otpad odvozi dva puta tjedno neće imati zamjenski termin odvoza, već će sav otpad biti pokupljen u sljedećem redovnom terminu odvoza, 18.08.2017. godine.

Za korisnike kojima se otpad odvozi jednom tjedno, zamjenski termin odvoza bit će u srijedu, 16.08.2017. godine.

Vaš Komunalac d.o.o. Samobor

4. larvicidni tretman komaraca

Obavještavamo građane da će radnici Sanitacije d.d. iz Zagreba u ponedjeljak, 14.08.2017. godine od 9,00 do 16,00 sati obavljati četvrtu larvicidnu (granule) dezinsekciju komaraca uz potoke i vode stajačice na području Grada Samobora. Postavljanjem granula u vode stajačice suzbijaju se ličinke komaraca, a larvicidni tretman nije štetan za ljude, biljke i životinje.

695_4._larvicidni_tretman_komaraca.pdf
474 KB

Završeni radovi u Radovanićima i Brdovečkoj ulici

Dvije dionice ljetnih radova na samoborskim cestama privedene su kraju ovog tjedna. Tako su 31. srpnja završeni radovi u Brdovečkoj ulici i Cvjetnom naselju III, postavljanjem novog asfalta u dužini 450 metara, koje je izvelo t.d. Komunalac d.o.o., Samobor.

U ulicama Radovanići i Podvrh radovi su završeni 3. kolovoza, asflatiranjem 350 metara ceste, a zahvate na ovoj dionici izvršio je samoborski Komunalac s podizvođačima.

04.08.2017.

Tržnica i sajmište neće raditi na praznik u subotu

Obavještavamo zakupce poslovnih i prodajnih prostora na tržnici i sajmištu te sve korisnike i posjetitelje da tržnica i sajmište neće raditi na praznik Dana pobjede i domovinske zahvalnosti, 05. kolovoza 2017. godine.

02.08.2017.

Sanacija pješačke staze

Sanira se pješačka staza na križanju Šmidhenove i Obrtničke ulice

Zbog povećanja sigurnosti pješaka, započela je sanacija dijela pješačke staze na križanju ulice Ljudevita Šmidhena i Obrtničke ulice.

Radove izvodi samoborski Komunalac, a završetak se očekuje kroz mjesec dana.

28.07.2017.

Dezinsekcija komaraca

Obavještavamo građane da će radnici tvrtke Sanitacija d.o.o. iz Zagreba u ponedjeljak 31. srpnja 2017. godine od 9,00 do 16,00 sati obavljati treću larvicidnu (granule) dezinsekciju komaraca uz potoke i vode stajačice na području Grada Samobora.

691_3._Larvicidni_tretman-Samobor.pdf
36 KB
26.07.2017.

“Zavrtimo otpad” u suradnji sa samoborskim atletičarima

T.d. Komunalac d.o.o., Samobor nastavlja s promocijom akcije čiji je cilj smanjenje količine miješanog komunalnog otpada.

Atletičarke i atletičari AK Samobor 2007 novi su članovi, sada već poprilično brojne, sportske obitelji Komunalca. AK Samobor 2007 trinaesti je sportski kolektiv s područja grada Samobora kojem je Komunalac donirao sportsku opremu, a majice s istaknutim vizualnim identitetom akcije Zavrtimo otpad u prostorijama Komunalca preuzela je u ime kluba, bivša hrvatska rekorderka na 100m,  Maja Fijačko.

Suradnja Komunalca i mladih samoborskih sportaša koji s ponosom predstavljaju svoj grad na sportskim borilištima je iznimno važan korak prema čišćem Samoboru.

26.07.2017.

Prikupljanje krupnog (glomaznog) komunalnog otpada u 2017. godini

Poštovani korisnici,

prikupljanje krupnog (glomaznog) otpada na području Grada Samobora obavljat će se u razdoblju od 03.04.2017. godine do 12.09.2017. godine prema Planu prikupljanja krupnog (glomaznog) komunalnog otpada za 2017. godinu, kojeg možete pogledati u privitku.

641_Plan_prikupljanja_glomaznog_komunaln...
224 KB
21.03.2017.

Donacije i sponzorstva u 2016. godini