Regulacija prometa za vrijeme 58. Noćne utrke grada Samobora

Regulacija prometa za vrijeme 58. Noćne utrke grada Samobora

Noćna utrka grada Samobora vratila se na gradske ulice i vrlo brzo postala jedna od najpopularnijih u okolici

Kako bi se ovakva utrka mogla održati, na ponos svih Samoboraca, nužno je uspostaviti posebnu regulaciju prometa koja će jamčiti sigurnost sudionika, a bit će uspostavljena kako slijedi:
u petak, 24. svibnja promet će biti zatvoren u vremenu od 17:30 do 22:00 sata:
• na Trgu kralja Tomislava,
• na dijelu Perkovčeve ulice od raskrižja s Dalmatinskom ulicom do Trga kralja Tomislava,
• na dijelu Ulice svete Ane od Ulice Franza Listza do Trga kralja Tomislava,
• u Langovoj ulici,
• u Odvojku Ulice Vladimira Nazora,
• u Ulici Vladimira Nazora, od raskrižja s Odvojkom Ul. Vladimira nazora do Mirnovečke ceste,
• u Kleščićevoj ulici,
• u Milakovićevoj ulici,
• u Kompaerovoj ulici,
• u Ulici Grič
• u Dalmatinskoj ulici
• u Vukovarskoj ulici,
• u Ivanščakovoj ulici,
• u Mlinskoj ulici,
• u Ulici Hrvatske bratske zajednice,
• u Zagrebačkoj ulici
• u Ulici Zlatka Price.
Promet će biti onemogućen i u Južnom naselju, u Žumberačkoj, Adžijinoj, Zagorskoj i Slavonskoj ulici, a i na drugim prometnicama u gradskom centru doći će do kraćih zastoja, uz privremeno zaustavljanje prometa.
Dječja utrka starta u 18:30 sati, utrka na 5 kilometara u 19:00 sati, dok u 20:00 sati starta utrka na 10 kilometara. Start i cilj svih utrka je na Trgu kralja Tomislava.
Ovim putem molimo građane za strpljenje i razumijevanje te pridržavanje uputa privremene regulacije prometa.
Uz veliku podršku Policijske postaje Samobor, Grada Samobora, samoborskog Komunalca i velikog broja volontera, nastojat će se osigurati što brže otvaranje prometa i što kraće čekanje na pojedinim lokacijama.

*U privitku: karta grada za vrijeme trajanja utrke

Dokumenti za preuzimanje